Gönderen Konu: The Panel Station  (Okunma sayısı 241 defa)

Vezir Data

• Yönetici
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
    • Forumsende
The Panel Station
« : 23 Aralık 2017, 17:36:18 »
Anket doldurarak ödüller kazanabileceğiniz sitelerden ilkini paylaşıyorum. "The Panel Station"

http://thepanelstation.com/tr/home adresiyle giriş yapıyoruz.

1- Web sitesine girdiğiniz anda sizi kısmi olarak Türkçeleştirilmiş ekran karşılıyor.

2- Sağ menüde bulunan, Giriş yap kısmına tıkladığımız zaman karşımıza gelen forumda yeni üyelik oluşturabiliyoruz..

3-Gerekli bilgileri doldurduktan sonra Teslim Et butonuna tıkladığınızda, kaydınızın tamamlandığını ve e-mail adresinizin onaylanması için bir link gönderildiğine dair uyarı mesajı ile karşılacaksınız...

4-E-maile gelen onay linkine tıklayarak hesabımızı onaylıyoruz....

3-E-mail adresinizi onayladıktan sonra; kullanıcı bilgilerinizin olduğu bilgilendirme maili alacaksınız....

Sisteme. web adresi üzerinden üye oldum, ancak tam anlamıyla detaylı menülere sahip değil. Şuan doldurulacak herhangi bir anketim bulunmuyor. İşleyişi ile ilgili bilgileri toplamaya devam ediyorum. Aynı zamanda mobil uygulaması var. Mobil uygulamasını kurdum ve profil anketlerini mobil uygulama aracılığı ile tamamladım. Ödüllü anketler geldikçe süreçler ile ilgili bilgi paylaşımı yapmaya devam edeceğim.
Datakolik